قوانین :
 

ویزیت راه دور چیست ؟

در برخی موارد بیمار به پزشک مراجعه کرده و نتیجه ویزیت ، انجام آزمایش ، اقدامات تصویر برداری ، نتایج نمونه برداری و ... می باشد . بیمار می تواند اقدامات فوق الذکر را انجام داده و پاسخ مربوطه را از طریق "ویزیت راه دور" به پزشک ارائه دهد .  شما می توانید پاسخ پزشک را از طریق گزینه "پاسخ پزشک" در صفحه اصلی سایت مشاهده نمایید .

کاربرد ویزیت راه دور :

این طرح بیشتر برای بیمارانی استفاده می شود که شهر محل سکونت آنها از مطب پزشک معالج دور می باشد . لذا جهت رفاه حال این بیماران ، این سرویس راه اندازی شده تا بیماران برای ارائه پاسخ اقدامات درخواستی دیگر نیاز به حضور در مطب پزشک معالج نداشته باشند . پزشک بعد از رویت پرونده بیمار و اقدامات ارسالی نتیجه آن را به بیمار منعکس می نماید . ممکن است بعد از رویت نتیجه اقدامات فوق الذکر نیاز به مراجعه مجدد بیمار باشد که توسط پزشک اعلام می شود .
 

 قوانین و مقررات استفاده از ویزیت راه دور

کليه عمليات خريد در اين سايت مشمول قوانين جاري تجارت الکترونيک بوده و هر گونه تخلف تحت پيگرد قانوني قرار خواهد گرفت.

در وارد کردن اطلاعات بيمار دقت نماييد. شماره همراه بيمار و کد ملی را درست وارد نماييد. براي اطلاع رساني  و جزئيات مربوطه از اين شماره استفاده مي شود.

در پايان ثبت نام يک کد رهگيري 10 رقمي به شما داده مي شود که براي مراجعات بعدی به سایت جهت دریافت پاسخ از اين کد 10 رقمي استفاده نماييد.

 

******
ثبت نوبت در این قسمت برای ویزیت غیرحضوری (ویزیت آنلاین) می باشد و امکان ویزیت حضوری در مطب نیست .
آدرس

بندرعباس - بلوار سيد جمالدين اسدآبادي (مرادي) سه راه پلنگ صورتي - ساختمان پزشكان البرز - طبقه دوم

تخصص
فوق تخصص گوارش،کبدواندوسکوپی-فلوشیب اندوسونوگرافی-دانشیار دانشگاه
نماد اعتماد