با سلام و امید سلامتی خدمت شما بیمار عزیز
جهت رزرو نوبت طبق دستورالعمل زیر اقدام نمایید :

ابتدا گزینه دریافت نوبت را کلیک نمایید .

قوانین و مقررات را به دقت مطالعه و سپس تیک "قوانین بالا را می پذیرم" را انتخاب کرده و گزینه "مرحله بعد" را انتخاب نمایید .
پس از انتخاب "مرحله بعد" فرم زیر نمایش داده خواهد شد :

در فرم مربوطه ابتدا گزینه علت مراجعه را انتخاب کرده و سپس

با انتخاب پزشک مربوطه گزینه "دریافت نوبت" را کلیک نمایید .
پس از آن می بایست ساعتی که تمایل به رزرو نوبت دارید را انتخاب نمایید :

نکته قابل توجه : ساعت ها به صورت یک ساعت تنظیم شده است و شما می بایست حداقل نیم ساعت قبل از ساعت رزرو به منظور تکمیل پرونده در مطب حضور داشته باشید .
پس از انتخاب ساعت ، باید اطلاعات خودتان و یا بیماری که قصد حضور در مطب را دارد به درستی وارد نمایید . بدیهی است در صورت هر گونه اشکال در اطلاعات ثبت نامی عواقب آن بر عهده شما می باشد .

در این فرم شما می توانید اطلاعات شخصی بیماری که قرار است ویزیت شود را ثبت کنید . اطلاعاتی که ستاره دار هستند الزامی بوده و باید توسط بیمار پر شوند . در صورت انتخاب استانی که قادر به ثبت اطلاعات شهر آن نمی باشید ، می توانید استان تهران و شهر تهران را انتخاب نمایید .
اطلاعات تلفن باید حتما با کد پیش شماره شهرستان ثبت شود . در صورت ثبت ایمیل ، اطلاعات پرداخت و زمان رزرو بیمار ، علاوه بر ارسال به صورت پیامک به ایمیل بیمار هم ارسال خواهد گردید .
لازم به ذکر است که بیمار باید پیامک و ایمیل را تا زمان مراجعه به پزشک در نزد خود نگاه دارد .
پس از ثبت اطلاعات به صورت دقیق باید دکمه "ادامه" انتخاب شود تا فرم صفحه بعد نمایش داده شود . در صورت عدم ورود اطلاعات به صورت صحیح پیغام خطا در بالای صفحه مشاهده می شود و شما قادر به ادامه مرحله بعد نیستید تا زمانیکه اطلاعات را به دقت وارد نمایید

پس از ثبت اطلاعات به صورت دقیق ، فرم بالا نمایش داده می شود . با مطالعه مجدد اطلاعات ثبت شده توسط بیمار ، شما باید دکمه پرداخت را انتخاب کرده تا به صفحه پرداخت بانک وارد شوید .

در این صفحه اطلاعات باید به دقت توسط بیمار پر شود . برای امنیت در ثبت اطلاعات ، کلیه اطلاعات باید توسط صفحه کلید ایمن واقع در سمت چپ صفحه وارد گردند . و پس از ثبت کلیه اطلاعات دکمه "پرداخت" را انتخاب نمایید .
پس از پرداخت موفق صفحه ای باز خواهد شد که شما باید از این صفحه پرینت گرفته و تا زمان حضور در مطب پیش خود نگاه دارید . ضمنا شماره پیگیری و رهگیری را حتما نزد خود بر روی یک برگه یادداشت کرده و در نگهداری آن کوشا باشید.
از اینکه وقت گرانبهای خود را برای این مطالعه این راهنما صرف کردید بسیار متشکریم .

آدرس

بندرعباس - بلوار سيد جمالدين اسدآبادي (مرادي) سه راه پلنگ صورتي - ساختمان پزشكان البرز - طبقه دوم

تخصص
فوق تخصص گوارش،کبدواندوسکوپی-فلوشیب اندوسونوگرافی-دانشیار دانشگاه
نماد اعتماد