سامانه هوشمند رزرو نوبت فن آوران دکتر سید حمید موسوی فوق تخصص گوارش و کبد
راهنمای رزرو نوبت

با سلام و امید سلامتی خدمت شما بیمار عزیز
جهت رزرو نوبت طبق دستورالعمل زیر اقدام نمایید :

ابتدا موارد مشخص شده در بند 2 را به دقت مطالعه بفرمائید . سپس گزینه رزرو نوبت را طبق بند 1 انتخاب نمایید . سپس فرم زیر باز خواهد شد :

قوانین و مقررات را به دقت مطالعه و سپس بند 1 را انتخاب کرده و مورد 2 که دکمه "مرحله بعد" می باشد را انتخاب نمایید .

پس از انتخاب "مرحله بعد" فرم زیر نمایش داده خواهد شد :

در این فرم شما باید روز و ساعتی را که مایل به رزرو آن می باشید ، انتخاب نمایید . با دکمه 1 می توانید ماه را به جلو برده و با دکمه 2 ماه را به عقب بازگردانید . با انتخاب مورد 3 می توانید جدول نمایشی را به صورت ماهیانه طبق شکل زیر مشاهده کرده و با انتخاب مورد 4 روزها طبق جدول بالا نمایش داده می شود . سپس با انتخاب یکی از روزها و ساعت مورد نظر طبق بند 5 می توانید به مرحله بعد وارد شوید.

اگر مورد 3 انتخاب شود فرم زیر نمایش داده خواهد شد :

در این فرم جدول به صورت ماهیانه نمایش داده می شود و شما با انتخاب یک روز فرم قبلی را خواهید دید و می توانید ساعت آن روز را مشخص نمایید .

پس از انتخاب یک ساعت برای ویزیت ، فرم زیر نمایش داده می شود :

در این فرم شما می توانید اطلاعات شخصی بیماری که قرار است ویزیت شود را ثبت کنید . اطلاعاتی که ستاره دار هستند الزامی بوده و باید توسط بیمار پر شوند . در صورت انتخاب استانی که قادر به ثبت اطلاعات شهر آن نمی باشید ، می توانید استان اصفهان و شهر اصفهان را انتخاب نمایید .

اطلاعات تلفن باید حتما با کد پیش شماره شهرستان ثبت شود . در صورت ثبت ایمیل ، اطلاعات پرداخت و زمان رزرو بیمار ، علاوه بر ارسال به صورت پیامک به ایمیل بیمار هم ارسال خواهد گردید .

لازم به ذکر است که بیمار باید پیامک و ایمیل را تا زمان مراجعه به پزشک در نزد خود نگاه دارد .

پس از ثبت اطلاعات به صورت دقیق باید دکمه "ادامه" انتخاب شود تا فرم صفحه بعد نمایش داده شود . در صورت عدم ورود اطلاعات به صورت صحیح پیغام خطا در بالای صفحه مشاهده می شود و شما قادر به ادامه مرحله بعد نیستید تا زمانیکه اطلاعات را به دقت وارد نمایید .

پس از ثبت اطلاعات به صورت دقیق ، فرم بالا نمایش داده می شود . با مطالعه مجدد اطلاعات ثبت شده توسط بیمار ، شما باید دکمه پرداخت را انتخاب کرده تا به صفحه پرداخت بانک وارد شوید .

در این صفحه اطلاعات باید به دقت توسط بیمار پر شود . برای امنیت در ثبت اطلاعات ، کلیه اطلاعات باید توسط صفحه کلید ایمن واقع در سمت چپ صفحه وارد گردند . و پس از ثبت کلیه اطلاعات دکمه "پرداخت" را انتخاب نمایید .

پس از پرداخت موفق صفحه ای باز خواهد شد که شما باید از این صفحه پرینت گرفته و تا زمان حضور در مطب پیش خود نگاه دارید . ضمنا شماره پیگیری و رهگیری را حتما نزد خود بر روی یک برگه یادداشت کرده و در نگهداری آن کوشا باشید.

از اینکه وقت گرانبهای خود را برای این مطالعه این راهنما صرف کردید بسیار متشکریم .

 
 
دکتر سید حمید موسوی بندرعباس بلوار سيد جمالدين اسدآبادي (مرادي) سه راه پلنگ صورتي ساختمان پزشكان البرز طبقه دوم
کلیه حقوق این سامانه متعلق به شرکت فن آواران نوین می باشد.
تلفن تماس: ٣٢٢٣٩١٩٨-٣٢٢٣٩١٩٩